Szydełkowanie

Przyjaciel Świnki Peppy

Z doświadczenia wiem, że dzieci mają różne upodobania względem wybieranych maskotek. Moja młodsza córcia wszędzie zabiera i śpi z maskotkami, które mają ponad 25lat. Około dwa lata temu zostałam poproszona o wyszydełkowanie dla małej dziewczynki, krokodyla – pluszaka Kici Koci.

Niedawno napisał do mnie tata Antosi, która uwielbia pieska Danego. Tak bardzo go lubi, że wszędzie nosiła ze sobą jego podobiznę z kartonu. Jak się domyślacie, taki piesek nie przetrwał za długo w całości.
Tata Tosi poprosił mnie o stworzenie maskotki Danego, pieska że znanej bajeczki dla dzieci. Uznałam, że szybko go wykonam, przecież obrazki w bajce są takie proste, to i stworzenie maskotki na podobieństwo pieska nie może być trudne. Myliłam się 😉

Prosta grafika nie oznacza, że będzie prosto na jej podstawie stworzyć bohatera danej bajki.
Powstały 3 wersje jego pyszczka. Pierwszy pyszczek przypominał głowę wilka, drugi był za krótki. Dopiero za trzecim razem udało mi się oddać podobieństwo zwierzaczka.

Kiedy pakowałam Danego czułam duży niepokój, wiecie przecież że dzieci są szczere. Jeśli maskotka nie będzie przypominać ukochanego pieska Antosi, to ona na pewno pokaże to całą sobą i jej rodzice będą musieli reanimować kartonikowego pieska….

Widziałam reakcje dziewczynki na widok maskotki. Swoim cudownym uśmiechem podziękowała mi w najpiękniejszy sposób :)💖 Mama Tosi też uspokoiła moje nerwy umieszczając komentarz na fanpage

„Jako mama Tosi potwierdzam – to jest miłość od pierwszego wejrzenia!!!😍😍😍 Wszędzie z nim chodzi, śpi z nim, cały czas przytula 🥰🥰”

Mimo, że to trudne zadania, uwielbiam szydełkować pluszaki specjalnie dla Was. Moje Pszczółki też mają swoich ulubionych bohaterów bajek, a znalezienie maskotki z ich podobizną jest czasem nieosiągalne.

Ciekawi mnie jakie Wasze dzieci mają maskotki lub jakich bohaterów bajek/książeczek uwielbiają?

Moja młodsza Pszczółka z maskotką Danego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *